Има леко подобрение в състоянието на Георги Кадиев от Смолян, който беше пребит от роми - съобщиха от Университетската болница „Св.Георги" в Пловдив.
Мъжът, който е с фрактура на черепа, ще остане на лечение поне още 10 дни, като лекарите все още не се ангажират с дългосрочни прогнози.
Протестиращите в Асеновград събират средства за 27 годишният мъж, който няма здравни осигуровки. Снощи, на поредния протест, в специална кутия бяха събрани 1256 лева. От тях 628 лева ще бъдат дарени на Георги, а останалите средства ще са за лечението на децата от клуба по гребане, които бяха нападнати от роми.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си