Лейди Гага впи устни в новата си любов, музикалния агент Крисчън Карино, като по този начин потвърди публично новата си любов, пише Контактмюзик.
Двамата бяха видени да се разнежват на концерта на "Кингс ъв Леон" през месец януари. Крисчън Карино е агент на звезди като Дженифър Лопес, Джъстин Бийбър, Кристина Агилера, Амбър Хърд, Майли Сайръс, Саймън Кауъл.
Лейди Гага се раздели с дългогодишния си приятел актьора Тейлър Кини през юли миналата година. Те бяха заедно пет години. През октомври се говореше, че могат да подновят връзката си, малко след като Лейди Гага призна, че никак няма да се зарадва, ако той се влюби в друга. Това обаче така и не се случи.
Целувката на Лейди Гага с Крисчън Карино се появи в E!News. На снимката е изобразена певицата с елегантен бял панталон и черно сако, като импресариото носи черна риза и сини дънки. Двойката напускаше хотел "Сънсет тауър" в Холивуд, когато беше заснета да се целува.
С изкуствен интелект разчетоха древни свитъци, погребани при изригването на Везувий
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро