Омбудсманът Мая Манолова, деца, родители от Сдружение "Деца с онкохематологични заболявания" и лекари опаковаха днес със златна тъкан ствола на едно от дърветата пред УМБАЛ "Царица Йоанна - ИСУЛ".
Така националният обществен защитник се включи в международната инициатива за повишаване чувствителността и информираността на обществото към проблемите на онкоболните деца, която тече през целия месец септември. Това съобщиха от пресцентъра на омбудсмана.
В "Пирогов" продължава борбата за живота на децата, катастрофирали Горна Оряховица
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра