Министерството на туризма глобява концесионера на плаж Перла, допуснал джип да навлезе на територията на плажа до водата след сигнал на "По света и у нас".
Видеото, на което се вижда, че задната част на автомобила е затънала във водата получихме от наши зрители. Твърдят, че случаят е от днес. В нарушение на всички правила на плажа е влязъл и тежък багер, който да изтегли джипа. Ако бъдат установени и други нарушения освен глоба, Министерство на туризма ще прекрати и договора на концесионера.
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Ловчанският митрополит Гавриил бе награден с орден „Св. св. Кирил и Методий“ – I степен
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста