Минута мълчание в парламента в памет на жертвите от Батак при потушаването на Априлското въстание. Това стана по предложение на Павел Шопов от "Обединените патриоти".
От трибуната Шопов заяви, че днес, 17 май, е един от най-тъжните дни в българската история заради Баташкото клане и избиването на по-голямата част от българското християнско население от османски башибозук. По време на минутата мълчание от ДПС напуснаха пленарната зала.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите