Българското правителство прави всичко възможно страната ни да бъде място без език на омразата. Това каза днес заместник-външният министър Георг Георгиев. Той е и национален координатор за борбата с антисемитизма и днес цитира положителната оценка, която Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа по борбата с антисемитизма дава на страната ни.
Георг Георгиев, национален координатор за борбата с антисемитизма, заместник-министър на външните работи -макар в България да не наблюдаваме особени прояви на антисемитизъм, както в други държави, страната ни организира и създава условията и политиките, които биха могли да послужат за пример на всички държави членки на ОСС и да се почерпи опит и дори практики от това, което България провежда в борбата с антисемитизма.
Нови студентски протести организират в Сърбия с призив за предсрочни парламентарни избори
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?