Въоръжен с нож клошар стана причина полицията да отцепи широк периметър от столичната улица "Алабин" около 8 часа тази сутрин. Мъжът заплашвал да се самонарани с ножа. Полицаи бяха мобилизирани, които да предотвратят опасността за него и гражданите.
Мъжът беше застанал в ниша до трафопост. Около 10 часа тази сутрин, след преговори със служители на МВР, излезе сам от мястото и доброволно се качи в полицейски автомобил, с който беше откаран за разпит. Няма пострадали при инцидента.
За определен период от време униформени не допускаха автомобили, велосипеди и пешеходци да преминават по улица "Алабин" в близост до трафопоста. Не беше спряно само движението на трамваите.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Проверяват случай на осъждан за педофилия мъж, назначен като охранител в училище
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец