С наводнени улици, дворове, къщи, гаражи и без ток осъмнаха части от столицата след проливния дъжд, който се изля миналата нощ. Заради мокрите настилки са станали и над 35 катастрофи. 10 сантиметра вода е намерила в гаража си тази сутрин зрителката на БНТ2 Дарина Лучанска от кв. "Горна Баня", която ни е изпратила снимки. Общо 32 сигнала са подали пострадали граждани към дирекция „Аварийна помощ и превенция" на Столичната община.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите