16-годишното момче, което снощи беше намушкано в София остава в изключително тежко състояние. Полицията изяснява при какви обстоятелства се е случил инцидентът. Момчето е било намушкано в квартал Гео Милев, близо до хотел Плиска. Според една от версиите е спор между футболни агитки.
Младен Маринов: Към момента имаме едно пострадало момче, 16-годишно. След дискотека организирана за младежи, основно деца 15 - 16 годишни. Извън помещението е изникнал скандал, спор. Изяснява се каква е причината за спора - дали е заради момиче или има данни, че се касае за спор за футболни отбори. Пострадалото момче е с порезни и прободни рани в "Пирогов" с опасност за живота, но докторите казват, че към момента той е стабилизиран. Незабавно са извършени процесуално-следствени действия. Работено е с всички деца, които са били там. Имаме предполагаем извършител, който е задържан, но тъй като не е пълнолетен, работят с него от детска педагогическа стая.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите