Нова скейтборд площадка беше открита в Дупница. Върху 430 квадрата са разположени съоръженията за скейтборд на скауското игрище над Градската градина, като площадката е пригодена и за любителите на ролерите. Има монтирано и осветление, което ще даде възможност на младежите да остават и в по-късните часове на деня.
До площадката започва и проектиране и изграждане на изкуствено футболно игрище с размери 40 на 20 метра. То ще бъда с изкуствена настилка и осветление, съобщиха от общинската администрация.
"В Югозападна България има само две площадки с професионални съоръжения за скейтборд - в Самоков и Дупница”, казаха младежи, които първи изпробваха площадката.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста