Днес се очаква България да получи от Полша два двигателя за изстребители МиГ-29.
Те ще се използват временно от военните ни летци докато българските двигатели са на ремонт в полските военноавиационни заводи. Изпращането на полските двигатели е част от сделката, която България сключи с Полша за модернизация на МиГ-овете ни. Ще бъдат ремонтирани общо шест български двигателя срещу 12 милиона лева. Срокът за ремонт е десет месеца.
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи
Почти 30° тази нощ в Германия: Спряха трамваите в Лайпциг, след като жегата разтопи релсите