От 18 ноември в Перник и околните села въвеждат режим на водата. Вода ще има само в часовете от 16 до 22 часа.
След това от 22.00 до 16.00 часа на другия ден водоподаване няма да има.
Режимът ще продължи до април догодина. Много перничани бяха подготвени и очакват режим на водата. Най- разтревожени са от бизнеса и смятат, че това ще затрудни тяхната работа.
Засега в Радомир няма да има воден режим, тъй като градът не е изцяло зависим от язовир "Студена" и има собствен водоизточник.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите