Общинските съветници от БСП внесоха искане областният управител на София да отмени увеличението на цената билетчето за градския транспорт. Според Калоян Паргов има пропуски в решението на Столичния общинския съвет, което може да даде основания на областния управител да върне решението за ново разглеждане. Ако това се случи е възможно увеличението от първи юни да бъде отложено.
Калоян Паргов, зам.-председател на комисията по транспорт в СОС: Ще бъде отложено, ако областният управител се произнесе и уважи нашите доводи. Разбира се, доколкото имам информация различни граждани са готови да сезират и Административния съд за отмяна на това решение. Така че сагата с билетчето ще се проточи дълго време, което означава, че дотогава ще се возят софиянци на един лев.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините