Ансамбълът на България спечели титлата на два обръча и три чифта бухалки на турнира от Световната купа по художествена гимнастика в София.
На финала възпитантичките на Ина Ананиева получиха оценка от 18.550. На второ място е Беларус с 18.350, а трети е Италия с 18.300.
Това беше второ златно отличие за българките от надпреварата, в която триумфираха и на пет ленти.
Ансамбълът на България завършва с общо три медала от Световната купа в София, след като заслужи сребро в многобоя.
Четвъртото отличие за страната в състезанието пък донесе Невяна Владинова, която също по-рано взе бронз на лента.
"Не ми се вярваше много, това ми е първият медал от толкова голямо състезание, да се доредя до големите звезди и бях много щастлива", сподели в Денят започва" Невяна Владинова.
Вижте какво още споделиха за спортния дух и успехите треньорките Ина Ананиева и Бранимира Маркова.
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си