Вицепрезидентът Маргарита Попова се обяви за изработване и приемане на обединителна национална доктрина. Тя направи своето изявление на конференцията "България - заплашена от неоосманизъм или нов мост между Изтока и Запада в новите геополитически реалности".
Форумът беше организиран от Института за стратегии и анализи. Попова заяви, че Българя трябва да бъде не само мост между Запада и Изтока в новите геополитически реалности, но и гарант за това. Вицепрезидентът каза още, че една модерна национална доктрина може да гарантира и националното благополучие, свободата и демокрация у нас.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите