Фондация "Искам бебе" награди премиера Бойко Борисов и правителството заради помощта им за двойките с репродуктивни проблеми.
През последните месеци правителството съкрати драстично процедурите за кандидатстване на двойки, които искат да заченат инвитро. Отмени лимита на броя инвитро процедури, през които двойката може да премине, и увеличи бюджета на Центъра за асистирана репродукция.
През миналата година са родени 906 деца след инвитро процедури, а годишно броят на заявленията към Центъра е около 4000.
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова за домакинството на "Евровизия" 2027: Надяваме се на мощната и стабилна подкрепа на институциите
"Евровизия" е проправила път на някои от най-известните звезди на музикалния небосклон
Кукери и безброй фенове посрещнаха DARA в София след победата на „Евровизия“
Водни салюти, стотици фенове и приятели посрещат DARA на летището в София
Първа визита: Премиерът Румен Радев се среща с германския канцлер Фридрих Мерц в Берлин
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова за домакинството на "Евровизия" 2027: Надяваме се на мощната и стабилна подкрепа на институциите