Премиерът Борисов пристигна тази вечер в египетската столица Кайро след посещението си в Обединените арабски емирства.
Той беше посрещнат от премиера на републиката Мостафа Мадбули. Утре Борисов ще се срещне с президента Абдел Фатах Ас-Сиси, партньори на България в района на Близкия Изток и Африка. Очаква се да бъдат обсъдени задълбочаването на политическия и икономически диалог между двете страни.
Египет е един от най-големите ни търговски партньори. България изнася нефтени масла, рафинирана мед, пшеница, автомобили и тютюн.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите