Тази сутрин собственичката на „Интерком България“ – дружеството, което купува активите на ЧЕЗ в България, Гинка Върбакова влезе в сградата на Министерския съвет. Върбакова в момента има среща с премиера Бойко Борисов. На влизане в Министерския съвет тя отказа да говори, но обеща да даде изявление след срещата с Бойко Борисов. Разговорът се провежда преди съвместното заседание на парламентарните комисии по енергетика и специализираните служби в четвъртък. На него ще бъдат изслушани всички инситутиции, които проверяват продажбата на ЧЕЗ.
Никола Минчев: Този бюджет не показва реформи, а увеличава разходите за администрацията
Борислав Гуцанов, БСП: Това е преходен бюджет, но 131 гласа в парламента не бива да се пропиляват
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)