Министър-председателят Бойко Борисов ще отчете резултатите от Българското председателство на Съвета на ЕС пред народните представители.
Премиерът е изпратил писмо до председателя на парламента Цвета Караянчева, в което предлага да представи пред депутатите отчета за работата на правителството в рамките на Българското председателство.
Това ще се случи по време на парламентарният контрол. Не е ясно дали Борисов ще отговаря и на въпроси по други теми.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите