ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

​Принц Джордж тръгна на ясли

bnt avatar logo от БТА
A+ A-
Чете се за: 00:22 мин.
Още

Принц Джордж, първородното дете на британския принц Уилям, тръгна на ясли със синя раничка в Норфолк, Източна Англия, придружен от майка си Кейт, която му направи две снимки.

​принц джордж тръгна ясли

На едната принц Джордж, който е трети по ред за наследяването на трона, гледа обектива с уверена усмивка. На другата сочи нещо с пръст. Двете снимки бяха разпространени от двореца Кенсингтън, за да задоволят любопитството на медиите. Те са единственото свидетелство за това важно събитие в живота на детето, станало съвсем дискретно по настояване на родителите.

Когато принц Уилям тръгна на ясли през 1985 г., придружен от майка си принцеса Даяна, имаше истинска медийна треска. Съпътстваше го гора от фотоапарати и камери. Принц Уилям и съпругата му Катрин обявиха в средата на декември, че Джордж ще посещава яслата "Монтесори", която е близо до семейното им жилище "Анмър хол" в Норфолк.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?