Приятели и близки на трагично загиналата при пътен инцидент в Горна Оряховица ученичка Ани Иванова се събраха днес пред младежкия дом в града, за да почетат паметта й и да отправят послание към институции и шофьори.
Преди 10 дни 15-годишното момиче беше прегазено на пешеходна пътека от патрулен автомобил на частна охранителна фирма.
Близките ѝ настояват общината и отговорните институции да обезопасят всички рискови места в града чрез поставяне на нова маркировка, повдигнате на пешеходните пътеки и осветление.
45-годишният охранител, който прегази момичето, тази седмица беше пуснат под домашен арест.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите