Продължава издирването на 59-годишния затворник, който избяга от болница "Свети Георги" в Пловдив.
Късно снощи стана ясно, че мъжът, който е бил настанен за лечение в здравното заведение, е изчезнал от там. Информацията потвърди за БНТ директорът на затвора Божил Иванов.
Той уточни, че криминално проявеният е бил от затворническо общежитие, където режимът е значително по-лек. Мъжът не е бил охраняван непрестанно.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района