„Топлофикация София" продължава с поетапното възстановяване на подаването на топла вода към източните квартали на столицата.
От днес се възстановява топлоподаването към кварталите "Дружба", Христо Смирненски", „Полигона", „Слатина", „Гео Милев", „Изток", „Изгрев", „Дианабад", „Младост"- 1А, 2 и 3 с изключение на блоковете, засегнати от реконструкциите на тръбопроводите в "Младост 3". Възможно в отделни части да има временни колебания на топлоподаването. По график то трябва да бъде изцяло възстановено до утре.
Заради планов ремонт топлата вода на абонатите, които се захранват от ТЕЦ "София Изток" беше спряна на 8-ми май.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
Почти 30° тази нощ в Германия: Спряха трамваите в Лайпциг, след като жегата разтопи релсите