Русенци отново излязоха на протест за чистотата на въздуха. Недоволството на хората е, че отговорните институции не взимат мерки и с години неглижират проблема със замърсения въздух над дунавския град. Те настояват Министерството на околната среда и водите да изпрати мобилна станция в града, която ежедневно и денонощно да измерва състава на въздухa. Също така искат да бъде извършена пълна проверка на съответствието между издадените комплексни разрешителни и реализираните производства на всички промишлени предприятия в града, които са сочени за евентуални замърсители.
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
Сградата на бившия Нотариат в София да стане дом за млади таланти, предлага вицепремиерът Иво Христов
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра