В Шумен десетки протестираха срещу високите цени на горивата и на тока, и с настояване за по-достоен живот. Те искат минимална заплата от 750 лв, както и да се подобри материалното състояние на хората, за да не напускат страната. Протестиращите затвориха за кратко движението пред сградата на общината, а след това се срещнаха с кмета на града. Попитаха защо цената на водата е най-висока в Шумен. Кметът обясни, че проблемът е нерешен от 35 години, но вече има проект и изграждането на пречиствателна станция за питейна вода ще започне скоро.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг