Движението през тунела "Витиня" на магистрала "Хемус" беше възстановено двупосочно в късния следобед днес. През последните два дни трафикът в този участък беше насочен по обходни маршрути, тъй като и в двете тръби на тунела се извършваха ремонти. Премахнати са опасни парчета бетон, почистена е канализацията, сменени са неработещите осветителни тела. От Пътната агенция съобщават, че с ремонта е повишена безопасността в тунела - особено преди пътуванията около 1 май.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата