Работници и служители на „Емко” отново протестират тази сутрин пред сградата на Министерски съвет.
Няколкостотин души отново са под прозорците на премиера Борисов, докато в отсрещната сграда на президентството се очаква да започне заседанието на Консултативния съвет по национална сигурност. Пространството на т.нар. „триъгълник на властта” е пълно и със служители на полицията.
Протестиращите от „Емко” скандират „оставка” и „дайте ни парите”. Те искат незабавно връщане на отнетите им договори за производство на боеприпаси. В края на миналата седмица държавата върна лиценза на дружеството, но прехвърли поръчките към ВМЗ Сопот.
Хората настояват да бъдат приети от министър-председателя.
Бъдещето на детската болница: И здравното ведомство ще проверява проектирането на педиатрията
Доайенът на вестникарството на 90: Любен Генов получи Почетния знак на президента
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Изпълнителният директор на НДК поиска от ВАС ново разглеждане на делото срещу нея
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"