Разкрит е ученикът, поставил камера в дамската тоалетна на Старозагорската математическа гимназия. Момчето е в 8 клас и е прието в гимназията тази учебна година.
До момента детето няма противообществени прояви и е с добра характеристика, съобщават от прокуратурата в Стара Загора.
Според запознати, ученикът е разкрит, след като са изгледани записите от картата на камерата, където ясно се виждало лицето на поставилия я младеж. Той няма да бъде изключен от гимназията, с него започва работа психолог.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите