Среднощни опашки на родители пред столичното 133-то училище. Причината - започва приема на документи за записване за първи клас.
Въпреки че общината въведе единни критерии за всички училища в София, именно за да не се случват подобни нощни опашки, родителите се притесняват, че отделните училища все пак имат право да добавят свои критерии към тези на общината и поредния номер на записване може да се окаже от значение.
Затова още от 18 ч. снощи пред 133-то училище в София се образува опашка от родители. На всеки кръгъл час те правеха поименна проверка за актуализация на списъка с чакащите.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души