Британската рокгрупа „Ролинг стоунс“ отложи турнето си в САЩ и Канада, защото фронтменът на групата Мик Джагър трябва да се подложи на лечение, съобщава Ройтерс.
В социалната мрежа „Туиитър“ певецът написа: “Изключително разстроен съм, че трябва да отложим турнето, но ще се постарая да се върна на сцената възможно най-скоро.“
Очаква се 75-годишната рок легенда да се възстанови напълно, съобщиха мениджърите на групата.
Северноамериканското турне на рок легендите беше насрочено от 20 април до 29 юни. Феновете бяха посъветвани да запазят билетите си, които ще са валидни и за новите дати на концертите на „Ролинг стоунс“.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив