В благоевградското село Церово положиха основния камък за изграждането на храма, посветен на Свети Пантейлемон. Преди 5 години е направена първата копка за градежа му, но заради административни и финансови проблеми, строителството се забави.Досега в селото не е имало храм и местните хора са принудени да ходят до съседните села или да пътуват до областния град.Вижте репортажа на Надежда Василева и Любен Панков.
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)