Щафетното бягане в защита на Национален парк "Пирин" премина през Благоевград и региона. Освен от природозащитници те бяха подкрепени и от колоездачи.
Маратонът прекосява 10 града, в които граждани протестират срещу промените в плана за управление на парка. До момента в щафетата са се включили повече от 40 природозащитници. Финалът на 440 километровото бягане е утре в София.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема