Синдикатите поискаха "Стомана" - Перник отново да получава вода от язовир Студена.
В отворено писмо до премиера организациите на КНСБ и КТ "Подкрепа" в областта на металургията настояват заводът да получи разрешение да ползва около 6 хиляди кубически метра вода на ден, в случай, че алтернативните водни източници на предприятието замръзнат.
Синдикалистите са поискали и среща с премиера, за да обсъдят казуса.
Бъдещето на детската болница: И здравното ведомство ще проверява проектирането на педиатрията
Доайенът на вестникарството на 90: Любен Генов получи Почетния знак на президента
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"