ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Спешна помощ за починалото 17-годишно момиче: Няма закъснение на линейката

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:14 мин.
У нас

В 20.09ч. получаваме сигнал през националния телефон 112, в 20.20 ч. линейката е на мястото. Това са 11 минути. Втората линейка, извикана в 21.03 ч. - в 21.15ч. линейката е на място - тоест на 12-тата минута. Няма никакво закъснение на линейката. Това заяви в ефира на БНТ Катя Сунгарска - говорител на Центъра за спешна медицинска помощ - София.

Video Player is loading.
Текущо време 0:00
Продължителност -:-
Заредено: 0%
Тип на потока НА ЖИВО
Оставащо време -:-
 
1x
    • Глави
    • descriptions off, selected
    • Спряни субтитри, selected
      Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

      „Снощи охранителят на училището навсякъде по медиите каза, че около 19 часа на момичето му е прилошало - защо ние получаваме сигнала един час по-късно“, попитя тя.

      Катя Сунгарска - говорител на ЦСМП- София: Самият охранител обясни, че са правени опити момичето да се пръска с вода, да му се помага, извикана е майката, която също се е опитала да помага. Така че някакси този един час е загубен. За съжаление, екипът ни е установил, че момичето е починало.


      Свързани статии:

      17-годишно момиче почина внезапно в столично училище
      17-годишно момиче почина внезапно в столично училище
      17-годишно момиче е починало внезапно тази вечер в София....
      Чете се за: 00:09 мин.

      ТОП 24

      Най-четени

      Product image
      Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
      Абонирай ме за най-важните новини?