Специализирани екипи за обезвреждане на взривни устройства затвориха за няколко часа кръстовище в София заради ръчна граната. Тя беше открита на "Обелско шосе" тази сутрин. Движението на градския транспорт в района беше пренасочено по алтернативни маршрути. Малко след 11 часа движението беше възстановено, а ръчната граната - иззета от органите на реда. Тепърва ще се установи каква е точно тя и как е попаднала там.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите