Великобритания няма да подпише търговско споразумение със Съединените щати, ако то не отговаря на интересите ѝ, заяви британският министър на търговията Лиъм Фокс. Лондон е член на Групата на Седемте най-развити икономики, чиито финансови министри проведоха среща в Канада. На нея е било изразено недоумение от американските решения за вносните мита върху алуминия и стоманата. Съединените щати са сами срещу всички, обобщи френският министър на финансите Брюно Льо Мер.Той подчерта,че избягването на търговска война сега зависи от Вашингтон.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"