Над 900 свободни работни места са обявени в Бюрото по труда във Варна. Търсят се хора с различно образование и квалификация.
This is a modal window.
Много са свободните позиции за учители в прогимназиалния етап на обучение. Търсят се преподаватели по математика, български език и литература, информатика и с езикова подготовка. Макар че туристическият сезон започна, все още се предлагат работни места в сферата на туризма.
Не достига администратори, сервитьори, бармани, кухненски работници, помощник-готвачи и спасители. Има и търсене на кадри с езикова подготовка за работа в кол центрове. Свободни работни места има за работници в строителството и за професионални шофьори на тежкотоварни автомобили в международни транспортни фирми.