Таксиметровите шофьори протестират срещу ниските цени на услугата в София. Също така те искат повече и по-добре регулирани стоянки, както и да могат да се движат в бус лентите. В 12 ч. пред Столичната община е насрочен протест на таксиметровите шофьори.
Райна Димитрова и Кирил Кирилов от Националния таксиметров синдикат казаха в сутрешния блок на БНТ, че от вчера голяма част от браншовите организации са се обединили около обща позиция да настояват пред Столичната община за повишение на цените до 98 ст. за дневна тарифа и 1.14 лв. нощна тарифа.
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи