Два петролни танкера са били нападнати и са изпратили сигнали за бедствие до Пети американски флот, базиран в района. Норвежка компания, която е собственик на единия танкер, съобщи, че той гори, но целият екипаж е евакуиран и е в безопасност. Екипажът и на втория танкер е спасен. Засега не се съобщава кой и по какъв начин е атакувал плавателните съдове. Миналия месец в същия район бяха повредени четири танкера.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца затвори за часове на Автомагистрала "Тракия"