Председателят на Народното събрание Цвета Караянчева участва в честването на празника по случай 71 години от създаването на Димитровград. Церемонията бе тази вечер на централния площад в града. Караянчева прие строя и поздрави почетния караул от 31- ви механизиран батальон от хасковското военно формирование.
След издигане на националния флаг председателят на Парламента поздрави димитровградчани за техния празник. Сред официалните лица бяха кмета на Димитровград Иво Димов, областният управител Станислав Дечев, народни представители, както и гости от Сърбия, Хърватска, Унгария. Празничната вечер продължи със заря и концерт на Графа.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите