Градският транспорт в София се движи нормално по всички маршрути след започналия снеговалеж.
Още през нощта е започнала обработката със смеси срещу заледяване по улици и булеварди - заяви за БНТ 2 кметът на София Йорданка Фандъкова.
Със смеси срещу заледяване са третирани както опасни и стръмни пътни участъци, така на основни улици, по които се движи градският транспорт. На места някои райони обработките продължават и в момента.
Днес е обавен жълт код за опасност от поледици във всички области и за силен вятър по Черноморието. Снеговалежите над цялата страна ще се засилят в следобедните часове.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите