До края на тази година „Агрополихим“ ще инвестира 100 хил. лева в облагородяването на Девня. Така на практика компанията ще изпълни част от капиталовата програма на общината.
Индустриалното предприятие ще вложи средства в изграждане на градинки, детски площадки и спортни съоръжения. Успешно се реализира и съвместната програма между общината и Дружеството, чрез която се обучават специалисти със средно образование за нуждите на предприятието. Профилираното обучение се осъществява в Средното училище „Васил Левски“ в Девня. По този начин се решават негативните демографски тенденции в региона и се осигурява квалифицирана работна ръка , необходима за индустрията.
Банско събира световния елит на дигиталните номади и засилва туризма извън сезона
16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
Бургас затяга мерките срещу пожари: проверки, санкции и засилен контрол в рисковите райони
Тир се блъсна в мантинелата на АМ “Тракия” и се озова в канавка край Карнобат
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си