С авто-мото шествие беше почетена паметта на загиналите преди 140 години в Баташко клане.
С едноминутно мълчание и на колене мотористите отдадоха почит на всички жертви. Включиха се мотористи от цялата страна. След обиколката си в столицата походът на колела се отправя към Батак. Там той ще присъедини към литийното шествие. Мотористите ще поднесат и цветя в памет на загиналите и ще обиколят паметните места в града.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите