Бдение в памет на починалата родилка в Сливен и в подкрепа на близките й организираха тази вечер приятели на Ренета Томова. Майки с малки деца запалиха свещ и разказваха за преживяванията си в родилното отделение на Сливенската болница. Те обвиняват лекарския екип, израждал починалата 33-годишна жена, в некомпетентност. Част от присъстващите обмислят да подадат колективен иск срещу водещия раждането лекар д-р Пашева. Резултатите от аутопсията се очакват след десетина дни.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си