Вандали оскверниха паметника на американския президент Роналд Рейгън в Южния парк. Бюстът беше залят с боя, а главата- покрита с червен парцал. По обед екипът ни завари работници, които го почистваха.
Все още не е ясно кой е вандализирал паметника на Рейгън, не е ясно, както и какви са мотивите му. Монументът беше открит на 27 април на едноименната алея "Роналд Рейгън" със средства от дарения. Инициативата е на бившия кмет на район "Студентски" Константин Арабаджиев.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите