Върховния административният съд ще гледа делото срещу изпълнителния директор на "Топлофикация-София". То беше образувано по жалба на националния омбудсман Мая Манолова и е заради отказа на столичното парно да предостави информация по Закона за достъп до обществена информация за дейността на дружеството по събиране на вземанията си по съдебен ред. Делото беше спечелено на първа инстанция през март.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра