Руските държавни железници пускат директни вагони от Москва до българското Черноморие. Те ще бъдат включени в композицията на влак “Полонез”, който се движи между руската столица и Варшава.
Вагоните ще тръгват от Москва всеки ден от 6 юни до 17 септември. Купетата са комфортни, четириместни, с широки легла и климатик. Пътуването ще е с продължителност 3 дни и ще струва около 500 лева. Железопътната връзка между България и Русия беше възстановена в края на миналата година.
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
След репортаж на БНТ: Прокуратурата в Кюстендил се самосезира за фалшиви гръцки шофьорски книжки
Прокуратурата повдигна обвинение за умишлено убийство след инцидент на „Лъвов мост“ в София