Все още има квартали в София без парно и топла вода заради аварията в неделя. Тогава беше спряно топлоподаването към източните и част от южните райони на столицата.
Все още не е започнало топлоподаване към квартал "Слатина", част от ж.к. "Дружба" - 1 и 2, както и в района на ул. "Искърско шосе", бул. „Цветан Лазаров“ и бул. „Брюксел“.
През нощта е възстановено топлоподаването към кварталите „Лозенец“, „Дианабад“, Изток“, улица „Цар Иван Асен ІІ”, „Подуене център”, кв.“Гео Милев“ и „Редута“. От "Топлофикация" заявиха, че все още са възможни временни колебания.
Колебания на топлоподаването има и в кварталите „Младост” - 2 и 4, „Студентски град“, „Витоша“ и „Дървеница”. От "Топлофикация" не се ангажират кога ще бъде възстановено напълно топлоподаването. Пред БНТ от дружеството обявиха, че ще направят всичко възможно това да се случи в рамките на днешния ден.