И днес София не спира да се развива и променя. Нашата обща задача е да съхраняваме и пазим постигнатото, но и да работим здраво за развитието, за нови хоризонти и перспективи. Това заяви кметът на София Йорданка Фандъкова на празничната сесия на СОС.
Кметът Фандъкова поздрави по повод Деня на София, празника на света София и нейните дъщери Вяра, Надежда и Любов. Тя се обърна към общинските съветници и изрази увереност заедно да успеят да отговорят на новите предизвикателства, като гарантират стабилното развитие и стабилността на гражданите.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг