Жители на Кресна се включиха в подписка, инициирана от екологични сдружения във връзка със строителството на автомагистрала „Струма" в района на Кресненското дефиле. Според еколозите идейният проект, който беше класиран от Агенция пътна инфраструктура на първо място за строителството на отсечката Крупник- Кресна не удачен, тъй като няма да намали трафика.
От Агенция пътна инфраструктура припомнят, че има опасност, ако не се построи отсечката, страната да се наложи да върне вече получените средства, които са над милиард и двеста милиона лева , както и да загуби възможността да получи такива за пътя през дефилето.
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шофьор без книжка и моторист пострадаха при две катастрофи в Разградско